To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

Sprawy forum "Przyjaciół Bonsai" - Fotki

Azureus - 2009-04-26, 12:59
Temat postu: Fotki
Na wielu forach jest dział poświęcony jedynie zdjęciom, np: terrarium.com.pl jest tak.
Można by stworzyć taki dział i tutaj każdy by dawał zdjęcia swoich drzewek np do oceny albo po prostu tak żeby się pochwalić :P
Co Wy na to? Wiem, że jest dział historia naszych drzewek ale ten dział był by po porstu ze zdjęciami nic więcej ^^

Łukasz Czarnecki - 2009-04-26, 13:37

Mi osobiście sie pomysł podoba :)
Azureus - 2009-04-26, 14:58

Można by jeszcze podzielić to forum na dwa podfora typu indoor i outdoor :-> .
Dobre to by było też dla początkujących i dla tych co nie wiedzą jak ukształtować drzewko, po prostu wchodziło by się i moną by poszukać czegoś fajnego, a nie po google szukać choć przeważnie nic tam ciekawego nie ma ;/

Anonymous - 2009-04-26, 15:35

Azureus napisał/a:
a nie po google szukać choć przeważnie nic tam ciekawego nie ma ;/
:-o Nie wiem jak szukasz że nic CIEKAWEGO tam nie ma. Hm Jak coś to zapodaj poszukam ci co chcesz. :-)
:prosze: Natura jest najlepszym nauczycielem.

secio - 2009-04-26, 15:41

Zgadzam się z kolegą. :-)
Azureus - 2009-04-26, 23:30

krysztof :spoko: jak zwykle musi dopiec hehe źle się wyraziłem jest dużo ale nie w jednym miejscu (jest parę stronek co mają fajne galerie), albo są to strony "domowe" co prezentacji okazywane są dani tylko bonsaiści lub takie z całymi galeriami ale te galerie to takie sobie. Tych dobrych trzeba poszukać. A dział zdjęcia nikomu nie zaszkodzi a jak by tak było to zawsze można go usunąć ^^
Anonymous - 2009-04-27, 07:21

Tylko wiesz co by się działo w takim dziale znając życie, wszyscy i wszystko by tam wrzucali nawet piękne Ficusy marchewy.
Azureus - 2009-04-27, 09:12

Racja zapomniałem o "psycholach" :P
Jakiś regulamin napisać albo coś :-D

EnDiK - 2009-04-27, 15:15

hmmmmm mamy panowie dział historie naszych drzewek i natura najlepszym nauczycielem. Taki dział, do którego każdy by mógł wrzucać tego co mu pasuje jest moim zdaniem dodatkową robotą dla moderatorów. Jeśli ktoś chce się pochwalić swoim drzewkiem lub dać do oceny to już są działy gdzie może to zrobić. Po co kolejny?
Azureus - 2009-04-27, 19:00

No niby tak ale patrz oba działy które napisałeś to nie są stikte pod same fotki :)
To była tylko propozycja więc nie nalegam ^^

ogrodnik - 2009-05-29, 20:01

Każdy użytkownik może swoje zdjęcia wrzucać po prostu do albumu...
Jest takie miejsce na same fotki :?:
Mam nadzieję, że to zakończy tą niepotrzebną dyskusję powtarzającą się już któryś raz... ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group