To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

Narzędzia, donice, akcesoria - Stolik obrotowy

Anonymous - 2009-02-17, 16:48

:lol: no Panowie zaczyna mi tu pachnieć Politechniką !,łożyska,rysunki,obrót w prawo albo w lewo nic z tego nie rozumiem :cry: i chyba o to chodzi :lol: A może przeprowadzimy aukcję tego stolika-- ha ha ;-)
kristofer001 - 2009-02-18, 17:04

Politechnika, Politechnika mysle, ze fajnie taki stolik sobie pokrecic! :-)
licytacja hmm... a to ciekawe! :-)

Ok tak jak pisalem wklejam fotki i rysunek taki byle jaki ale zgubilem gdzies pen'a od mojego tabletu graficznego! :-/

1 lozysko
2 loze stolika
3 loze do przykrecenia blatu drewnianego
4 os stolika
W stoliku zastosowalem lozysko od szlifierki kontowej z odzysku, ale oczywiscie lozysk jest mnogo i co jak komu pasuje! Oczywiscie bez tokarza sie tu nie obedzie aby wpasowal os z lozyskiem i wytoczyl jeszcze otwor w lozu ;-) ;-)

Mnich - 2009-02-18, 21:02

Jestem naprawde pod wrazeniem Twojej pomysłowości Krzyśku, i jeszcze te rysunki brawo!
carol1 - 2009-02-18, 22:45

Bardzo ciekawy stolik, bardzo dobrze wykonana praca widać :) Strasznie mi się podoba :)
kristofer001 - 2009-02-27, 12:52

Witam! Przy stoliku zostalo poprawiona blokada obrotu! Modyfikacja polegala na wstawiniu kawalka rury szer 1,5 cm dzieki czemu mozna zablokowac w kazdym momencie obrotu stolika!
Anonymous - 2009-03-11, 20:02

No, no, Krzysiek ale dałeś czadu. Jestem pod wrażeniem. Stolik odlotowy i pozytywnie zakręcony. "Nóżki" do stolika wykonałeś sam, czy adoptowałeś od innego wynalazku??

Pozdrawiam Paweł

kristofer001 - 2009-03-11, 22:45

Dzieki Pawel! :-) Nozki sa mojego pomyslu i wykonania! Potrzebny jest lancuch, na stopki dosc duze nakretki no i oczywiscie spawarka! Jesli ktos bedzie zainteresowany moge zrobic jakis rysunek, aby bylo wszystko sprawnie i bezproblemowo zdzialane!

I jeszcze dodam, ze praca na tym stoliku jest naprawde przyjemna, zaluje tylko, ze dopiero teraz narodzil mi sie taki pomysl no ale lepiej pozno niz wcale!



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group