To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

...z innej beczki - ----= =W I O S N A= =----

Anonymous - 2006-07-31, 18:26
Temat postu: ----= =W I O S N A= =----
( Wątek z 13.03.2005, ze starej wersji forum. Ewentualne wyjaśnienia oznaczono brązową kursywą ).

Hej ludziska
W tym poscie możecie umieścić swoje prośby do wiosny -aby sie narescie obudziła
U mnie juz w domku wszystko zaczyna puszczać pąki - no i przydało by sie to powystawiać już na świerze powietrze i w miare ciepłą pogode
Tak wiec prosze o pogode , szybki i dobry porost naszych pociech

Joł
:prosze:

Olon - 2006-07-31, 18:27

WIOOOOOOOOOSNOOOOOOOOOOOO !! !!!!

...przybywaaaaaajjj ! Zaszczyć nasze mizerne byty , swoja obecnością ! Wspomóż nas ciepłem i jasnością , aby pąki naszych drzew rozwinąć się mogłyyy !! !

Dobrze jej powidziałem co nie ?? ?

szef - 2006-07-31, 18:28

Jak się wyrażacie? Troszkę kultury!

Szanowna Pani Wiosno.

Przesyłam zaproszenie, którego efektem mam nadzieję, będzie Pani wizyta w naszym pięknym zakątku Ziemii. Jestem przekonany, iż gdy przypomni Pani sobie niezapomniane chwile jakie przeżyła Pani w ubiegłych latach, wizyta ta przerodzi się w długi i owocny pobyt. Wraz ze sobą proszę o zabranie mniej więcej dwudziestostopniowej temperatury, sporadycznych i nie ulewnych deszczy oraz znikomą ilość chmurek, tak aby słonko ogrzawało nasze pocieszy swymi życiodajnymi promieniami.
Żywię ogromną nadzieję na Pani przybycie w najbliższych dniach i czekam z niecierpliwością.

Z wyrazami szacunku.

szef
:cwaniak:

Olon - 2006-07-31, 18:31

Przepraszam i wybacz - O ! Wielka , Wasza Zieloność

Jam nie godzien , stóp twoich całować...

-------------------------
:doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh:
-------------------------
:wstyd: :wstyd: :wstyd: :wstyd: :wstyd: :wstyd: :wstyd:
-------------------------

P.S.
Szefie ! Coż za eksplozja talentu ! Jestem pod silnym wrażeniem , prosimy o więcej !
:w00t:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group