To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

Historie naszych drzewek - Komentarze: Penjing Krajobraz Jurajski

fidelpatcha - 2008-06-25, 10:26
Temat postu: Komentarze: Penjing Krajobraz Jurajski
Tutaj dyskutujemy na temat historii mojego Penjing Krajobrazu Jurajskiego, którą możesz zobaczyć w wątku : Historia drzewka: Penjing Krajobraz Jurajski
Jeśli masz pytania odnośnie wykonanych zabiegów, chcesz coś doradzić lub po prostu skomentować, to jesteś w odpowiednim miejscu.

szef - 2008-06-25, 17:10

Coś nowego :)
Nieźle to wygląda.
Co konkretnie planujesz z tą serissą? Wydaje się, że jak nabierze masy, to zniknie głębia, a przy obecnej ilości zielonego na niej, można tam sobie wyobrazić coś w rodzaju literata, o jakim wspomniałeś (coś jak samotna sosna gdzies w oddali). Trzeba by ją tylko nieco podwyższyć i ułożyć.
Tyle ode mnie :)

fidelpatcha - 2008-06-25, 17:17

Nabranie masy na serissie ma polegać na zagęszczeniu przy równoczesnym skupieniu liści. Malutka czapeczka plus może jedna zwisająca gałąź z małą chmurką
Daniel J. - 2009-08-17, 20:37

i mnie sie to bardzo podoba widac prace zmiana miski wplynela bardzo dobze na calosc . widac prace i to sie chwali , ale jak to w bonsai czy tez kraiobrazach im wiecej pracy tym ladniejsze bravo . tak dalej i dalej , lata i latka :jupi: :prosze: :spoko: :drunk:
Anonymous - 2009-08-18, 15:37

Bardzo fajne.
Anonymous - 2009-08-20, 23:19

Mnie również bardzo się podoba, widać bardzo przemyślane i trafne decyzje. Brawo :brawo:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group