To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

...z innej beczki - sto lat dja JACKA

Daniel J. - 2008-02-08, 20:22
Temat postu: sto lat dja JACKA
STOLAT JACKU DLA CIEBIE :beer: zycze TOBIE duzo zdrowia .drutu do bonsai ostrych narzedzi ladnych drzewek kolezanek no i zeby CIE JUTRO GLOWA NIE BOLALA :drunk: NO I SPELNIENIA MAZEN TYCH OSOBISTYCH
ogrodnik - 2008-02-08, 20:40

A czemu tylko 100 latek :?: 300 :p żebyś miał czas dopracować swoje wypasiki...
Anonymous - 2008-02-08, 22:51

Życzę Ci żebyś żył w szczęściu i radości, a tworzenie bonsai było dla Ciebie przyjemnością i odzwierciedleniem duszy
Łukasz Czarnecki - 2008-02-08, 23:13

Wszystkiego najlepszego Jacku- niech ci zdrowo rośnie i chowa się radośnie :P P
Jacek Grzelak - 2008-02-08, 23:22

Dziękuję Wam serdecznie , główka jutro nieco pewnie poboli :-P :beer: :drunk: koleżanek by się przydało co nieco , bo ostatnio niemal sami faceci , przez co żonka się nudzi , wypasiki sie robią i jeszcze raz serdecznie wszystkim Wam dziękuję :-) :-D :-P ;-) ;-) ;-) :jupi:
Anonymous - 2008-02-09, 10:37

Jacku przepraszam za małe opóźnienie, ale wczoraj wróciłem dopiero wieczorem od Pietraszków. No więc tak:

przede wszystkim zdrowia i jeszcze raz zdrowia, potem szczęścia, pomyślności. Dużo sukcesów życiowych i bonsaiowych, dużo wyobraźni i jeszcze większej wrażliwości do natury co to odzwierciedli się w Twoich pracach.

No po prostu żyj długo ale w szczęściu :-)

pawel18 - 2008-02-09, 12:21

ja rowniez przepraszam za opoznienie , ale nie mialem internetu wiec nie moglem wczesniej zlozyc zyczej . ja nie umiem skladac zyczen wiec po prostu przylacze sie do zyczen kolegow , wszystkiego naj naj ... lepszego :)
Anonymous - 2008-02-09, 17:34

Ja również za opóźnienie przepraszam, neostrada się popsuła, ale ja równiez dopisuję się do życzeń, jeszcze raz najlepszego :) :):):)
MaciekMM - 2016-02-08, 19:28

:urodziny: Łu bu dubu, łu bu dubu - niech nam żyje 100 lat :urodziny:
jareckiM66 - 2016-02-08, 20:24

Ja również przyłączam się do urodzinowych życzeń dla Ciebie Jacku, obyś kręcił takie drzewka, jak te nagrodzone w Książu ubiegłego roku (jeśli nie lepsze), po obejrzeniu i ocenie których, osobom oceniającym długo by jeszcze "koparki" nie wróciły na swoje miejsce po uprzednim brzdęknięciu o podłogę. Ps. A przede wszystkim zdrowia, bo bez niego nie można nic planować na dłuższą metę. Pozdr. Jarek Ż.
Jacek Grzelak - 2016-02-10, 00:05

Ha ha ha chłopaki aleście wygrzebali temacik :-P Tym bardziej dziękuję za pamięć :drunk:
peper50 - 2016-02-14, 23:20

No to sto lat ! hehehe :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group