To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

Historie naszych drzewek - Historia drzewka - Larix - modrzew "Styczniowy"

Jacek Grzelak - 2008-02-06, 21:46
Temat postu: Historia drzewka - Larix - modrzew "Styczniowy"
To jest historia mojego modrzewia Nie wpisuj tutaj swoich komentarzy. Jeśli masz uwagi, pytania lub chcesz skomentować to przejdź do wątku
http://www.przyjacielebon...p?p=24440#24440
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Witam ponownie , tym razem chcę zaprezentować Wam modrzewia , który jest jeszcze , jakby to nazwać "cieplutki" :-P , bowiem formowanie jego zakończyłem ledwie przed kilkoma dniami . Muszę napisać tu iż nie jestem z niego jeszcze do końca zadowolony , ale to dopiero pierwsze formowanie , czeka go jeszcze sezon wzrostu , potem przesadzanie do ceramiki , a dopiero ewentualne korekty , myślę że albo zredukuje mocno dolną gałąź , albo silnie rozbuduje koronę drzewka , gdyż nie są do siebie proporcjonalne , materiał rokuje duże nadzieje , bowiem przyrosty są w nim dość drobne i posiadają gęsto osadzone pączki , no i jeszcze stosunkowo stary pień , który ma zaznaczony jakiś tam drobny ruch :roll: :-) ;-)

i znowu odwrotna kolejność fot :evil: przed wysłaniem , na podglądzie było dobrze :-P

Jacek Grzelak - 2009-06-12, 22:12

Tu nieco zredukowałem pierwszą gałąź i po zdjęciu drutów i przesadzeniu do ceramiki wygląda tak


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group