To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

Roślinne dodatki, suiseki, ogrody japońskie - Moje pierwsze próby

Anonymous - 2007-12-22, 16:06
Temat postu: Moje pierwsze próby
Jak w temacie, moje pierwsze kamyczki, mam nadzieję, że chociaż przypominają suiseki ;-)










Anonymous - 2007-12-22, 17:46

ale malutkie, chyba skośnym by się spodobały ;) ja dla mnie to bardzo fajnie zrobione dai tylko w tym drugim dai jest za masywne do tego kamyczka, ogólnie fajnie :spoko:
Anonymous - 2007-12-22, 18:02

Wiem, że za masywne, jutro (mam nadzieję) przysiądę i jeszcze je poprawię, oby było lepiej. To dai do pierwszego za bardzo mi się nie podoba i aktualnie robię drugie, mam nadzieję, że będzie lepiej. no i powoli doczyszczam biały osad, ręcznie małym dłutkiem i igłą, nie chcę zbyt podrapać pozostałych powierzchni kamyczka.
Anonymous - 2007-12-23, 06:40

powiem Ci że ten pierwszy kamyk jest ciekawy, z tą białą warstwą pod spodem wygląda trochę jak siedząca żaba z uniesioną głową ;) a dai według mnie jest niezłe i pasuje do kamyka. Drugie dai jest bardzo fajne tylko nie pasuje do kamienia (tak jak pisałem wyżej) , ja bym go zostawił i kiedyś spasował do innego większego kamienia, a do tego zrobił nową podstawkę. Pozdrawiam i Wesołych Świąt !! !!
Anonymous - 2009-04-05, 16:17

Prześliczne! :brawo:
Anonymous - 2009-05-17, 12:25

A w jaki sposób łączysz kamień z drewnem? Jakiś klej?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group