To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

Narzędzia, donice, akcesoria - Miotelka

Anonymous - 2007-08-28, 19:10
Temat postu: Miotelka
Chciałam kupić pazurko-szpatułe do rozczesywania korzeni, ale sobie pomyslalam i mam pytanie : czy miotełka jest w stanie zastąpić taka pazurko-szpatułę ?
ogrodnik - 2007-08-28, 20:01

w pwenym stopniu może i zastąpi pazurki. Na pewno jest delikatniejsza i nie będzie tak łatwo poprzerywać korzonków jak pazurkami.
pawel18 - 2007-08-28, 20:04

miechale masz okazje to łap zaproponuj swoja miotełke w końcu jedyna na allegro i nie jest droga a co do ciebie patrycja to polecam ci tego sprzedawcę ja zamawiałem u niego druty i wszystko poszło gładziuteńko wysyłka zaraz po pojawieniu sie kasy na jego końcie :spoko:
Anonymous - 2007-08-28, 21:02

Cytat:
miechale masz okazje to łap zaproponuj swoja miotełke w końcu jedyna na allegro i nie jest droga a co do ciebie patrycja to polecam ci tego sprzedawcę ja zamawiałem u niego druty i wszystko poszło gładziuteńko wysyłka zaraz po pojawieniu sie kasy na jego końcie

Wem, wiem juz o tej miotełce, ja jednak mam sklepik u siebie w krk gdzie kupie za jakoś 10-11 zł :P

Czyli co może być ?

pawel18 - 2007-08-28, 21:39

a no tak zapomniałem że masz tam sklepik ale pamiętaj u Michała najtaniej :lol:
Anonymous - 2007-08-28, 22:17

delete
slayer74 - 2007-08-30, 09:55

Arya napisał/a:
Cytat:
miechale masz okazje to łap zaproponuj swoja miotełke w końcu jedyna na allegro i nie jest droga a co do ciebie patrycja to polecam ci tego sprzedawcę ja zamawiałem u niego druty i wszystko poszło gładziuteńko wysyłka zaraz po pojawieniu sie kasy na jego końcie

Wem, wiem juz o tej miotełce, ja jednak mam sklepik u siebie w krk gdzie kupie za jakoś 10-11 zł :P

Czyli co może być ?

jeśli chodzi o nich http://www.studiobonsai.pl/
kupowałem u nich wysyłkowo narzędzia w tym miotełkę i jestem bardzo zadowolony jeśli to byłoby za pomoca allegro to wystawiłbym duży pozytyw



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group