To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

Historie naszych drzewek - Historia drzewka: Ulmus - chinense elm - Wiąz chiński - mame

Jacek Grzelak - 2007-08-25, 08:56
Temat postu: Historia drzewka: Ulmus - chinense elm - Wiąz chiński - mame
To jest historia mojego Wiąza chińskiego - mame. Nie wpisuj tutaj swioch komentarzy. Jeśli masz uwagi, pytania lub chcesz skomentować to przejdź do wątku
"Komentarze: Wiąz chiński - mame"
==========================================================


Tego wiąza uformowałem w tym roku , tj. 2007 , w Styczniu z jednej z sadzonek które własnoręcznie ukorzeniam , potraktowałem to jako formę zabawy , jednak tak mi się spodobał że postanowiłem go zachować dla siebie , to po prostu takie błyskawiczne bonsai do mieszkań z 2-letniej sadzonki . Nie muszę chyba podawać jego wymiarów gdyż dla porównania na focie jest opakowanie pasty twardej do ran :roll: :-P :-) ;-)

Jacek Grzelak - 2008-02-06, 16:04

To samo drzewko dziś , w stanie bezlistnym po ponad 2 miechach w piwnicy :roll: :-) ;-)
Jacek Grzelak - 2008-02-28, 23:13

Tak , pobyt w piwnicy dobrze mu zrobił , porosło migiem i to nawet dość gęsto jak na tę porę roku . Musiałem przyciąć mu młode odrosty by nie szły na długość , pomaga to w zagęszczaniu sie rośliny :roll: ;-)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group