To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

Narzędzia, donice, akcesoria - dodatki do bonsai

Anonymous - 2007-07-04, 22:15

Senemorion, przepraszma jak cię uraziłem lae dzewko jest najwarzniejszae nie wązne do sobie do niego dokupisz bo ono żyje. nic nie zastompi żywej istoty oraż żywej sztuki takiej jak bonsai poniewasz drzewko żyje i codzienne jest inne. to tak jak byś patrzył na ten sam obraz codziennie i widział jak malaż codziennie upieksza swoje dzieło. :D :-)
ogrodnik - 2007-07-04, 22:20

Ludzie dajcie sobie spokój z komentowanie tego co kto dodaje do bonsai :!: Czy tam będzie rozbity samochodzik, czy rybak, czy domek, czy mech, czy samo drzewko. Każdemu się podoba coś innego. Jednemu bardziej pasuje drzewko z autkiem, innemu z drwalem, a jeszcze ktoś inny chce samo drzewko. Czy Wy robicie te drzewka i kompozycje po to żeby się podobały innym, żeby Was chwalili czy żeby Wam się podobały :?:
Anonymous - 2007-07-04, 22:28

ogrodnik, masz 100% racje dzewko ma się włascicielowi. i jeżeli chce to moze z nim robić co chce lesz niech pamieta to jest tesz żywa istota
:D
:-)
:spoko:

HIR - 2008-01-25, 14:27

Witam
Kiedyś tez bardzo chciałem mieć jakąś figurkę, która by dopełniała drzewko szukając trafiłem gdzieś na strone gdzie byly ciekawe figurki ale cena mnie zabiła wiec postanowiłem zrobić sobie taka jak będzie mi odpowiadać a co najważniejsze będzie unikatowa. Miąłem Samuraja i i takich zapaśników niestety pies mi zjadł a innych fotek nie znalazłęm żeby ci pokazać pozdrawiam



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group