To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Przyjaciół Bonsai
!!! WITAMY NA FORUM POŚWIĘCONYM PIĘKNEJ SZTUCE BONSAI !!! Bonsaiści całego Świata! Łączcie się ! :-)

Kształtowanie drzewek - modrzew

Anonymous - 2008-11-30, 10:42

No to czekam, dorzucę ze dwa klony palmowe i poczęstunek. hej.....
Mnich - 2008-11-30, 11:49

Miło sie zapowiada panie Tomaszu chyba naprawde sie do Pana wybiore :-D
Anonymous - 2008-11-30, 18:26

Zapraszam kolegę, zapewniam wyszynk, a to może potrwać bo i nalewka niczego sobie ,również odpocząć po intensywnej analizie materiału jest gdzie.
Mnich - 2008-11-30, 18:34

Jeśli wiśnióweczka to mi nie trzeba 2 razy powtarzać ( jeśli zaś coś innego, to czy tak czy tak niepogardze) i nich sie Pan konkretnie zastanowi czy naprawde tego chce. hehe :-)
Anonymous - 2008-11-30, 18:41

Aktualnie naleweczka jest z brzoskwiń , ale żeby nawiązać do tematu forum , to dodam ,że będziemy mieli nad czym debatować , bo drzewek mam ponad 30 w różnej fazie formowania.Ale nie musi to być nasz temat główny.Mam również do odstapienia rododendrony i parę innych drzewek
Mnich - 2008-11-30, 18:45

Panie Tomku ja niemam takiej wiedzy by coś o nich powiedzieć jestem nowy dopiero odbylem 1 warsztaty ale ucze sie i postaram sie przyjechać do Pana z jakąś wiedzią myśle że na wieosnę sie wybiore jeśli to będzie aktualne już sie orientuje gdzie Pan wogule mieszka :-)

P.s Sprawdziłem mam do Pana prawie 300 to nie jest tak żle. Wszystko na dobrej drodze.

Anonymous - 2008-11-30, 19:05

Jestem nauczycielem , a to oznacza sporo wolnego czasu (wakacje itp) jestem do dyspozycji .Jeżeli ma Pan chęć , czas to szczerze zapraszam. I myślę że ten stan wiedzy na razie nam wystarczy. Nadrobimy zapałem i wielokierunkowością tematów.
Mnich - 2008-11-30, 19:08

Panie Tomaszu przyjmuje zaprosiny i dam znać jak sie będę do Pana wybierał.
A tak z innej beki to czego Pan naucza tę naszą rozpuszczoną młodziesz ??

Anonymous - 2008-11-30, 19:22

Jestem nauczycielem wych. fizycznego.Sport mnie trochę pokaleczył ,aktualnie leczę kolana, żeby móc schylać się do drzewek ,bo prawie wszystkie mam w gruncie. W tym sezonie z 10 wsadziłem do doniczki , ale mimo nawożenia słabo rosły.Tylko grunt i zdrowe kolana
armin - 2008-11-30, 19:26

A wracając do modrzewia...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group